RADIOFREKVENCE


Radiofrekvence je neinvazivní (bezbolestná) metoda, bez chirurgického zákroku, která velmi účinně a rychle zpevňuje a vypíná pokožku na různých částech těla. Výborné výsledky tohoto ošetření jsou viditelné u ochablé pokožky, bříška po porodu, u partií, u kterých došlo k rychlému úbytku váhy, apod. Principem této metody je vyvolání tepelného efektu, díky kterému je stimulována tvorba nového kolagenu. Jedná se o nebolestivou, bezpečnou a vysoce účinnou metodu k vymodelování postavy a odstranění celulitidy.

Díky vysokofrekvenčnímu ultrazvuku dochází  k prohřívání pokožky a stimulaci tvorby kolagenu a elastinu. V ošetřovaném místě se zvyšuje metabolizmus. Kůže se stává pružnější, vypnutější ,  stahují se póry a urychluje hojení. Má léčebné účinky na strie, které se vypínají a ztenčují. Díky zvýšení teploty v daném místě a jemné masáží pomáhá v boji proti celulitidě.

 

Obličejová radiofrekvence aneb nechirurgický lifting


Radiofrekvence obličeje je metoda známá také pod názvem New Age Facelift. Jedná se o neinvazivní techniku tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje, vypnuté linie kolem očí nebo zjemněné vrásky, odstranění sestouplých buclatých částí v obličeji, na čelistech a v podbradku. Krásně vyhlazuje pleť s rozšířenými póry a s nerovnostmi po akné. Výsledek ošetření je trvalý.
Radiofrekvence představuje jednu z nejvýznamnějších kosmetických inovací. Z metod vzniklých v posledních letech má před sebou největší budoucnost. Je to první neinvazivní technika, která okamžitě vypíná pleť, a to s trvanlivým účinkem.
Ošetření je ideální pro osoby s povadající pokožkou obličeje, krku a dekoltu či jakékoliv jiné části těla. Proceduru podstupují ženy i muži, které chtějí výrazně zlepšit svůj vzhled. S radiofrekvenčním ošetření se může začít již v mladém věku a ideální je i pro starší pokožku.
Koriguje ochablost pleti a vede k jejímu vypnutí. Radiofrekvence spočívá v selektivní aplikaci energie do hluboké dermis a do subdermálních vrstev. Tato energie proniká přes povrch pokožky, aniž by ho jakkoliv poškodila. Aplikovaná energie aktivně bojuje proti ochablé pleti.
Ošetření je ideální pro osoby s mírně ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, které chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku.

Průběh ošetření


Po odlíčení a tonizaci pokožky následuje radiofrekvenční ošetření pomocí speciální hlavice. Procedura trvá od 20 do 40 minut. Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá. Klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá, prokrvená. Začervenání samovolně zmizí po krátké době.
Protože stárnutí nelze zastavit, je vhodné buď průběžně, nebo formou kúr v určitých intervalech ošetření opakovat.
Zároveň díky prohřívání tukových buněk až do hloubky 5 -10 mm dochází ke zrychlení metabolického cyklu, což má za následek zmenšení tukových buněk a vyhlazení povislých a deformovaných obličejových kontur a brady.


VÝSLEDKY OŠETŘENÍ
Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti.
Dokáže redukovat pigmentové skvrny a redukuje jizvičky po akné.
Přináší vynikající výsledky již od prvního sezení. Obličej a dekolt znovu získají výraz, jas a mladistvý vzhled.
Počet sezení je různý a bude záležet na stavu každého zákazníka a jeho náročnosti.


Ošetření je vhodné na tyto partie:

  • Obličej-facelifting
  • Břicho a boky
  • Stehna a lýtka
  • Hýždě

Ukázka již po 20 min ošetření:

Radiofrekvence lifting

KONTRAINDIKACE
Onemocnění pokožky, narušení integrity pokožky v místě ošetření, přecitlivělost na teplo, kovové implantáty v místě ošetření, kardiostimulátor , kojení, těhotenství, nádorové onemocnění, porucha srážlivosti krve

Letní otevírací doba

Kubíčkova 8, Brno - Bystrc

Po - Čt

9:00 - 20:00

Pá 

9:00 - 18:00

So 10:00 - 14:00

Ne 13:00 - 17:00

tel. 539 011 144

mob. 773 900 822

Skype: hannah.bystrc

pouze pro zprávy

bystrc(@)beauty-zone.cz

 

Žarošická 24, Brno - Vinohrady

Po - Čt

9:00 - 20:00

Pá 

9:00 - 18:00

So 

10:00 - 15:00

Ne

14:00 - 20:00

Svátky 14:00-20:00

tel. 530 330 192

mob. 774 039 018

Skype: hannah.vinohrady

pouze pro zprávy

vinohrady(@)beauty-zone.cz 

Novinky na EMAIL

Virtuální prohlídka