Lymfatická masáž se zábalem

Stálé stresy, více sezení a málo pohybu, nadměrná váha, nepravidelná strava, to vše představuje velkou zátěž organismu. Následkem je malé prokrvení nohou, hýždí, břicha a paží. Nahromadění odpadních látek v tkáních, které způsobí změnu tkáně, kůže a podkoží. Zvyšuje se pak počet tukových buněk, vznikají otoky nohou, paží, také křečové žíly.
Přístroj pracuje podle zásad ruční lymfodrenáže. Výsledkem je odvod zplodin metabolismu, které přestanou dráždit tkáně. Tak se zabrání vzniku další celulitidy a vzniku křečových žil. Dále prokrvení celé dolní části trupu, redukce tělesného objemu na lýtkách, stehnech, bocích, břiše a pažích. Počištění kůže zevnitř, redukce stresu, uvolnění svalových křečí, celková relaxace při únavě. Detoxikace těla.
Masáž je velmi příjemná. Postupující tlaková vlna uvolní městnání v krevních i lymfatických cévách. Aktivuje tak cévní a lymfatický systém. Po masáži jsou nohy lehoučké a dobře prokrvené bez otoků. Při ošetření celulitidy provádíme masáž v kombinaci se zábalem. Účinné látky se lépe vstřebávají do pokožky a kůže je pak jemná a vypnutá .
Při masáži se střídá normální tlak a podtlak. Individuelně se nastaví vhodný tlak, podtlak a časový interval. Při podtlaku nastává příliv okysličené krve, při tlakové vlně se žíly stáhnou a odkysličená krev se odvádí do trupu. Dolní končetiny se zbavují nadbytečné tekutiny, která s sebou odvede i další zplodiny metabolismu. To vše probíhá velmi šetrně, ale přitom intenzivně.


ÚČINKY

Lymfatická drenáž - odvod zplodin metabolismu, zmírnění celulitidy, prevence křečových žil, prevence proti trombóze, prokrvení dolních, a horních končetin, terapie bércových vředů, odstranění únavy, otoků končetin, při regeneraci a rehabilitaci sportovců, osob po fyzické i duševní námaze, k relaxaci a regeneraci, snížení tělesné váhy.
Už první masáž má výborné účinky na stav vašeho lymfatického systému. Čistí Váš organismus a připravuje tělo na hlubší očistnou práci, napomáhá metabolismu a tím napomáhá hubnutí a odstranění celulitidy. Také se zlepšuje stav Vaší pokožky (lepší prokrvení a napětí). Vaše nohy budou po masáži lehoučké, dobře prokrvené a bez otoků.

 

SKOŘICOVÝ ZÁBAL

Zábal skořiceSkořicový zábal je příjemná metoda využívaná při redukci váhy a tvarování postavy. Velmi účinná procedura, která napomáhá při tvarování postavy a v boji proti celulitidě. Působí na místa zasažena celulitidou a napomáhá odplavování škodlivin z kůže.
Zlepšuje spalování podkožního tuku a celulitidy.

 

  • Podporuje funkci lymfatického systému (pročištění).
  • Zaručuje úbytek na váze - redukce váhy.
  • Zlepšuje vzhled kůže.
  • Podporuje krevní oběh, přičemž stimuluje odvod toxických látek a zplodin vzniklých látkovou výměnou.

Na zábal se používá skořicový krém, mléko nebo gel. Skořice způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév a tím zvyšuje odbourávání tukové tkáně. Používá se zejména v místech výskytu příznaků celulitidy jako je bříško, boky, stehna, zadeček. Krém nanášíme na pokožku, potom zabalíme do fólie, natáhneme jednorázové kalhoty určené pro lymfomasáž přikryjeme dekou a odpočíváme. Doba působení 50 minut.
POZOR na ALERGII na skořici, lze provést malý test.

 

BŘEČŤANOVÝ KRÉM-GEL

 

Zábal břečťanPřípravek obsahující extrakt z břečťanu, který napomáhá odstraňovat příznaky celulitidy, tzv. pomerančové kůže.

Pokožku dokonale hydratuje, zpevňuje a zvyšuje její pružnost.

Látky, které jsou zodpovědné za účinnost břečťanu, se nazývají saponiny a skrývají se hlavně v listech rostliny. Mají zpevňující efekt, fungují jako přírodní čistící prostředek a zvyšují pružnost pokožky v problémových partiích. - Břečťan je jedním z prostředků velice efektivně bojujících s celulitidou, která postihuje kůži v důsledku hromadění tukové tkáně a stárnutí podkožního vaziva. Dokonale hydratuje pokožku a zvyšuje její pružnost s úspěchem se používá na tlumení vnějších projevů celulitidy napomáhá tlumit bolest kloubů.

Letní otevírací doba

Kubíčkova 8, Brno - Bystrc

Po - Čt

9:00 - 20:00

Pá 

9:00 - 18:00

So 10:00 - 14:00

Ne 13:00 - 17:00

tel. 539 011 144

mob. 773 900 822

Skype: hannah.bystrc

pouze pro zprávy

bystrc(@)beauty-zone.cz

 

Žarošická 24, Brno - Vinohrady

Po - Čt

9:00 - 20:00

Pá 

9:00 - 18:00

So 

10:00 - 15:00

Ne

14:00 - 20:00

Svátky 14:00-20:00

tel. 530 330 192

mob. 774 039 018

Skype: hannah.vinohrady

pouze pro zprávy

vinohrady(@)beauty-zone.cz 

Novinky na EMAIL

Virtuální prohlídka