Provádí externí pracovník pouze na provozovně Bystrc. Objednat se můžete na telefonních číslech:

  • Zuzana Horáková +420 774 999 660
  • Petra Srbová +420 607 818 127

Pomocí nehtové modeláže získáte nádherné nehty,které zkrášlí vaše ruce i přesto je potřeba se o ně starat.
Nezbytnou součástí péče o nehty je ošetřování kůžičky kolem nehtů a pokožky rukou.. Nikdy nedovolte, aby vaše ruce a kůžička byly suché. Zabráníte tak nepříjemným bolestivým záděrkám a Vaše nehty budou mít dostatek živin pro správný růst..  Pokud by jste kůžičku neošetřovali, nehty slábnou, ztrácí svoji pevnost, lesk, objeví se rýhy na nehtech, celkově nehty nepřirozeně zbytní.. Každý den si do kůžičky kápněte nehtový olej nebo krém určený pro ošetření rukou, který vaše ruce i nehty promastí i dodá vláhu.. Nezapomeňte i na dostatečný příjem tekutin.. Nehty stejně jako vaše pleť potřebují, aby jste si jim věnovala, jen tak se dokáží odměnit..

 

Možnosti ve tvarech nehtů


SQUARE

  • Asi nejznámnější tvar nehtů je hranatý, velice oblíbený  u mladších žen..  Tvoří se různé délky, rozmanité zdobení nebo klasická francouzská modeláž..  Tvoří se z akrylu i z gelu, na nehtové tipy nebo šablonou..

SQUOVAL

  • Nehty se z tvaru Square ještě dále pilují tak, že se zakulatí strany..

STILETTO

  • Jde o dlouhý tvar nehtu do špičky, bohaté zdobení nebo malování, tvoří se akrylem i gelem na šablonu nebo na nehtové tipy upravené do tohoto tvaru.. Tato modeláž je časově náročnější.. Z vlastní zkušenosti doporučuji raději akrylovou techniku, nehet je pevný a i při větší délce cca 3,5 - 5cm je odolný a dobře drží..

CROSS - ŠIKMÉ

  • Šikmý tvar více vynikne na delších nehtech, materiál lze použít jakýkoliv, základem pro vytvoření Cross je výchozí tvar Square..

PIPE - OVÁLNÉ

  • Tvar volného okraje nehtu je zaoblený jen do mírné špičky..


Akryl

  • původně zubařský materiál s velkou přilnavostí, nehty jsou naprosto přirozené, tenké, nežloutnou a vyznačují se dokonalou pevností. Modeláž se provádí na typy, šablony nebo vlastní nehty. Velmi rychle tvrdne bez použití UV lampy a tak následná modeláž musí být rychlá a přesná(obloučky francie se nelakují, ale tvarují akrylem). Na závěr modeláže se nehty potřou čirým nebo jinak zbarveným gelem, aby byl vzhled dokonalý. Ve světě je akrylová metoda velmi oblíbená z důvodu variability zdobení a minimálního poškození nehtů i při náročnějším povolání klientek např. (kadeřnice, uklízečky, zahradnice apod.).

Tato metoda je velmi náročná na kvalitu provedení.

Modelace nehtů - UV GEL

  • Gelové nehty jsou odolné, ale pružnější než-li akrylové, po dokončení modelace jsou lesklé, působí přirozeně a nemusí se lakovat. Bohužel, některým typům nehtů vyloženě nesednou, zvláště pak rukoum více se potícím, ty mají z gelovými nehty většinou problémy..  Gelové nehty jsou velmi náchylné na vlhkost, proto nejsou doporučovány kadeřnicím, servírkám, kuchařkám, zdravotnicím apod.

Velké oblibě se těší tzv. permanentní francouzská modelace, kdy se konečky nehtů tvoří bílým, ale i barevným nebo glitrovým gelem. Záleží jen na klientce, zda si přeje nehty dále zdobit.. Velice hezky vypadají různé kamínky, malování, fimo ozdoby, krajky a razítka..  Modeláž gelem se provádí na nalepený tip, přírodní nehty nebo na šablony. .  Na doplnění gelu máte asi 3 - 4 týdny čas, záleží na rychlosti růstu nehtů

Gel-Lak

  • Vyzkoušejte absolutní novinku v éře přírodních nehtů!.

Tato metoda je naprosto šetrná k vašim přírodním nehtům a intenzivní barva laku Vám vydrží až 3 týdny.

Postup: přírodní nehty se lehce zdrsní nejjemnějším pilníkem, jako první vrstva se nanese podkladová báze pro lepší přilnutí gelu - Ultrabond. Poté můžeme přistoupit k první vrstvě Base Top, která se zapeče v UV lampě cca 2 minuty. Po zapečení nanášíme barevný gel v jedné vrstvě (Vámi zvolená barva). Barevný gel - lak se zapéká 2 minuty. Na barevný lak naneseme poslední vrstvu Base Topu a dáme do lampy na 2 minuty. Po zapečení setřeme výpotek.

Odstranění: nehty ponoříme na 10 - 15 minut do Nail polish remover a poté odstraníme zbylý gel-lak.
Před aplikací gel-laku můžeme provést manikúru

Letní otevírací doba

Kubíčkova 8, Brno - Bystrc

Po - Čt

9:00 - 20:00

Pá 

9:00 - 18:00

So 10:00 - 14:00

Ne 13:00 - 17:00

tel. 539 011 144

mob. 773 900 822

Skype: hannah.bystrc

pouze pro zprávy

bystrc(@)beauty-zone.cz

 

Žarošická 24, Brno - Vinohrady

Po - Čt

9:00 - 20:00

Pá 

9:00 - 18:00

So 

10:00 - 15:00

Ne

14:00 - 20:00

Svátky 14:00-20:00

tel. 530 330 192

mob. 774 039 018

Skype: hannah.vinohrady

pouze pro zprávy

vinohrady(@)beauty-zone.cz 

Novinky na EMAIL

Virtuální prohlídka