Liftingové ošetření TIMEXPERT RIDES

Timexpert Rides kosmetika Brno

Řada je inspirovaná nejmodernějšími postupy estetické chirurgie, přináší avantgardní způsob jak čelit vráskám a výrazovým linkám. Regeneruje pokožku a bojuje s vráskami zevnitř. Zjemňuje či zcela odstraňuje stávající vrásky a brání vzniku nových. Obsahuje špičkovou kombinaci účinných látek Komplex Pro -Collagestine-Fill který napomáhá vrátit pleti ideální texturu a komplex Micro-Dermoxine neutralizuje působení mikroskopického napínání kůže v důsledku každodenní gestikulace a přirozeně vyplňuje vrásky.
Ošetření je určeno pro pleť s prvními známkami vrásek a mimických linek. Pro klientky od 25-30 roku v jakémkoliv ročním období.

Timexpert Lift kosmetikou Germanin de Capuccini

Timexpert Lift(in)
Nejaktuálnější novinka v anti-agingové péči určená pro obnovu podpůrných struktur pleti. Přináší hloubkový účinek, který se projevuje silným liftingovým efektem na povrchu.
Ošetření založené na odstranění jednoho z nejzjevnějších příznaků, které doprovází stárnutí a jež ženy nejvíce znepokojuje: ztráta pleťového objemu, která způsobuje, že původní rysy obličeje povolují.

Jedinečné ošetření pleti pro vypnutí pleti zevnitř. Obsahuje komplex V-matrix který remodeluje pokožku z hloubky a okamžitě ji vypíná. Výsledky jsou vidět již po prvním ošetření vhodné pro pleť nad 35 let.

Timexpert SRNS(on)

srns on

Obnova, výplň, redukce vrásek. Řada timexpert srns na bázi nejnovějších technologii a poznatků v kosmetice velmi úinně podporuje schopnost pokožky bránit se agresivním vlivům okolního prostředí.
Během dne působí hlavní účinná látka ZINC-Glycine Complex, která získala nejvyšší ocenění mezinárodní vědecké obce. Efektivně chrání pokožku před působením nadměrného chladu i tepla nebo třeba příliš suchého vzduchu v přetopených i klimatizovaných místnostech.
V průběhu noci pak aktivně působí složka RC-Advanced jež chrání a opravuje buněčnou DNA namáhané pokožky, regeneruje ji, stimuluje její obranyschopnost a optimalizuje její „protistresový potenciál“.

KOSMETICKÉ ošetření pro citlivou pokožku SO DELICATEJedinečná profesionální péče, která přináší komfort i těm nejcitlivějším typům pleti, reagujícím na běžnou kosmetiku. Spojuje to nejlepší z přírody s nejnovějšími kosmetickými technologiemi a nabízí tak velmi účinná řešení pro citlivou a snadno reagující pleť. Fytoaktivní výtažky z obilných klíčků, rozmarýnu, čaje a heřmánku či řas působí silným klidnícím účinkem a odstraňují nepříjemné pocity jako pnutí nebo svědění, mírní začervenání, vysychání a odlupování.
Kosmetika So Delicate obnovuje ochranný plášť pokožky a stimuluje přirozenou obranyschopnost pleti.
Kompletní kosmetické ošetření obsahuje: odlíčení, tonizaci, peeling, hloubkové čištění, masáž obličeje a dekoltu, sérum na obličej, krk a dekolt a maska se závěrečným krémem.

Ošetření mastné a aknózní pokožky PUREXPERT

Řada Purexpert zcela přetváří čištění pleti. Je to odborné ošetření , které splní veškerá Vaše očekávání: za velmi krátkou dobu přemění jakoukoliv pleť na krásnu a zdravou.

Purexpert přináší originální, sofistikovanou péči, díky níž je pleť čistá a sjednocená. Redukuje póry a nepravidelnosti a působí jako prevence proti prvním vráskám.

Ošetření je určeno pro klientky všech věkových kategorií včetně velmi mladých děvčat i chlapců, kteří chtějí mít krásnou a zdravou pleť. Řada obsahuje i produkty cíleně určené na mastnou, aknózní a problematickou pokožku.

Regenerační ošetření mateří kašičkou Royal Jelly

royalljellyweb

Tato řada přináší nový přístup v oblasti péče o pleť na bázi mateří kašičky s cílem obnovit optimální odolnost pleti. Mateří kašička, jedinečný přírodní elixír , a výtažek z pornatky kokosové, houby s výjimečnými účinky proti stárnutí, směřují přímo do srdce pokožky, ke kožním buňkám Zde výrazně působí na soudržnost kůže , a obnovují tak odolnost pleti. Spojení mateří kašičky s výtažkem z pornatky kokosové má na pleť řadu příznivých účinků:

  • pokožka je schopna po ošetření čelit každodennímu působení vnějšího stresu
  • obnovuje svoji přirozenou schopnost bránit se negativním vlivům
  • znovu získává svou optimální odolnost , tj. Není tak citlivá na vnější negativní vlivy a regeneruje rychleji

Doporučeno pro všechny typy pleti se známkami stresu, únavy a předčasného stárnutí. Pro pokožku vystavenou negativním vnějším vlivům jako je UV záření, znečištěné ovzduší, vlhkost, depilace atd.  Vhodné pro zákaznice od 35 let.

Germain De Capuccini  Hydracure 

Hydracure byla vytvořena, aby ochránila pleť v průběhu dne před dehydratací a klimatickými činiteli. Podporuje její přirozenou odolnost vůči předčasným známkám stárnutí.

Hydracure realizuje maximální hydratační aktivitu díky hydroaktivním formulím: 100% hydratační aktivita díky kombinaci pečlivě vybraných aktivních látek a účinné technologie: Kyselina hyaluronová s nízkou, střední a vysokou molekulární hmotností, přírodní EPS, mikro houbičky s kyselinou mléčnou a s ceramidy, vulkanická termální voda z pramene Izumo Yumura v Japonsku, aktivní hydratační textury a hydratační vůně.

CO JE TO DERMATECH PEN?

Dermatech Pen

DERMATECH PEN je mikrojehličkový automatický přístroj, minimálně invazivní, který prostřednictvím 36 elektricky poháněných mikrojehliček

způsobuje kontrolované narušení kůže za účelem stimulace tvorby kolagenu a zlepšení absorpce aktivních látek.

JAK FUNGUJE?

Tato technika je založena na přirozené schopnosti pleti autoregenerovat se při jejím narušení.

DERMATECH PEN způsobuje kontrolované narušení kůže, které následně vyvolá vrozenou odpověď organismu pro nastartování procesu hojení.

Mikro vpichy způsobují zánětlivou reakci, která aktivuje uvolňování růstových faktorů a stimuluje množení fibroblastů v dermis. Výsledkem je nárůst tvorby elastinu, kolagenu I, III a IV a glykosaminoglykanů, které způsobují zlepšení kvality a struktury pokožky. Dochází ke stimulaci syntézy kolagenu, který přináší výjimečné výsledky při prevenci předčasného stárnutí pokožky a zlepšuje vzhled vrásek, pigmentových skvrn a strií.

 

 

 

Letní otevírací doba

Kubíčkova 8, Brno - Bystrc

Po - Čt

9:00 - 20:00

Pá 

9:00 - 18:00

So 10:00 - 14:00

Ne 13:00 - 17:00

tel. 539 011 144

mob. 773 900 822

Skype: hannah.bystrc

pouze pro zprávy

bystrc(@)beauty-zone.cz

 

Žarošická 24, Brno - Vinohrady

Po - Čt

9:00 - 20:00

Pá 

9:00 - 18:00

So 

10:00 - 15:00

Ne

14:00 - 20:00

Svátky 14:00-20:00

tel. 530 330 192

mob. 774 039 018

Skype: hannah.vinohrady

pouze pro zprávy

vinohrady(@)beauty-zone.cz 

Novinky na EMAIL

Virtuální prohlídka