CHROMOTERAPIE neboli terapie BARVAMI


Světlo a barvy na nás působí velmi intenzivně, i když si toho mnohdy nejsme vědomi. Mají na lidské tělo i psychiku celou řadu blahodárných účinků, což bylo prokázáno při léčbě psychických i fyzických onemocnění.
Aplikace chromoterapie velmi výrazně zesiluje účinky kosmetické péče a činí ji mnohem komplexnější.
Energetické impulsy barevného světla mohou odstranit celou řadu nepravidelností v chování a vibracích kožních buněk, a napravit tak nejrůznější funkční poruchy.
Je prokázáno, že každá barva světla působí n a pokožku jinak a přináší výrazné kosmetické účinky jako je například omlazení pleti, zklidnění podráždění, podpora pružnosti kůže a další.
Na tělesné a duševní úrovni pak elektromagnetické vlnění světla vyvažuje energie v našem těle: klidní a uvolňuje, napomáhá dokonalejší relaxaci či naopak aktivuje tělo i mysl.
Chromoterapie nejen posílá celkový účinek kosmetické péče, ale také činí z ošetření velmi příjemný zážitek a pomáhá celkové harmonizaci těla i duše.

PHOTONIC je kosmetický přístroj pro ošetření pleti chromoterapií. Barvy světla, které tento přístroj využívá (červená, žlutý a modrá), nám umožňují provádět efektivní a bezpečnou fototerapii. Světelná terapie napomáhá pleti získat optimální kondici a mladistvý vzhled.
Výsledky pravidelného používání přístroje jsou:

  • Redukce vrásek
  • Vyhlazení jemných výrazových linek
  • Rozjasnění pleti
  • Zesvětlení pigmentových skvrn
  • Zmírnění akné
  • Protizánětlivé účinky

ČERVENÉ SVĚTLO:


Červené světlo o vlnové délce 622+- 5nm má schopnost pronikat do hlubších vrstev pokožky. Aktivuje fibroblasty, urychluje metabolismus kožních buněk a podporuje obnovu kolagenových vláken. Při pravidelné aplikaci postupně vyhladí vrásky a jemné výrazové linky.
Účinně také mírní váčky pod očima. Přináší pleti pružnost a zářivý vzhled.
Celkový stav: povzbuzuje nervovou soustavu, dodává energii tělu i mysli, napomáhá překonat únavu a stavy skleslosti.

MODRÉ SVĚTLO:


Modré světlo o vlnové délce 467+- nm se vyznačuje antiseptickým účinkem. Mírní tedy zánět a reguluje rovnováhu tekutin a mazotok. Celkově klidní a mírní projevy akné, lupénky či ekzému. Navrací pleti zdravý vzhled.
Celkový stav : napomáhá k lepšímu spánku. Přináší klid a vyrovnanost. Otevírá mysl, aby byla přístupná inspiraci a intuici. Je vhodné při stresu a nespavosti.

ŽLUTÉ SVĚTLO:


Žluté světlo o vlnové délce 580+- 3nm je velmi jemné a speciálně vhodné pro citlivé typy pleti. Šetrně stimuluje lymfatický a nervový systém, zvyšuje kožní imunitu a snižuje přecitlivělost pleti. Při pravidelném používání oživí pohaslou pleť a napomáhá zesvětlení pigmentových skvrn. Celkově pokožku rozzáří.
Celkový stav: stimuluje aktivitu mozku, povzbuzuje paměť, napomáhá zlepšit koncentraci. Přináší úlevu v obdobích smutku a duševní nepohody.

Letní otevírací doba

Kubíčkova 8, Brno - Bystrc

Po - Čt

9:00 - 20:00

Pá 

9:00 - 18:00

So 10:00 - 14:00

Ne 13:00 - 17:00

tel. 539 011 144

mob. 773 900 822

Skype: hannah.bystrc

pouze pro zprávy

bystrc(@)beauty-zone.cz

 

Žarošická 24, Brno - Vinohrady

Po - Čt

9:00 - 20:00

Pá 

9:00 - 18:00

So 

10:00 - 15:00

Ne

14:00 - 20:00

Svátky 14:00-20:00

tel. 530 330 192

mob. 774 039 018

Skype: hannah.vinohrady

pouze pro zprávy

vinohrady(@)beauty-zone.cz 

Novinky na EMAIL

Virtuální prohlídka