CASMARA

Značka CASMARA se sídlem ve španělské Valencii je výsledkem 40 let vášně pro krásu a neustálé inovace v oboru profesionální kosmetiky.

Filozofie firmy
Základem firemní filozofie je nabízet efektivní, inovační kosmetická ošetření s využitím jedinečných, exkluzivních aktivních složek. Za samozřejmost považujeme striktní dodržování vysokých standardů kvality.

ALGINÁTOVÉ masky

Pleťové masky: avantgardní a jedinečné. Úžasné barevné odstíny. Nejjemnější textury. Inspirující vůně. Překvapivé účinky. Pleťové masky té nejvyšší kvality a účinnosti.

Poznejte jejich tajemství: extra dávka vitamínů, silný protivráskový a zpevňující účinek, šetrné působení na ty nejdelikátnější části obličeje .. Díky propracovanému, exkluzivnímu způsobu aplikace včetně možnosti ošetření očí a rtů působí tam, kde je jejich nejvíce třeba. V místech kam jiné pleťové masky nedosáhnou.

Účinky masek na obličeji
Masky jsou vyrobeny na bázi VÝTAŽKŮ Z MOŽSKÝCH ŘAS, jejich hydratačních vlastností využívají. Karbohydráty v nich obsažené v kontaktu se vzduchem postupně tuhnou a vytvářejí na pokožce jemný film, který působí na ošetřovanou oblast určitým tlakem. Podporuje tak vstřebávání aktivních složek dříve aplikovaných kosmetických přípravků i vlastních aktivních látek masky .
V našem salónu Vám nabídneme více typů alginátových masek značky Casmara.

Maska GOJI
Maska s výtažkem z plodů goji neboli kustovnice čísnké, plodu používaného tradiční čísnkou medicínou již po tisíce let. Goji podporuje dlouhověkost a vitalitu.
Goji je skutečným „elixírem mládí“ v kosmetice. Jeho výrazný antioxidační účinek preventivně působí proti vzniku známek stárnutí. Zároveň mírní již existující vrásky a výrazové linky v okolí očí. Maska dodá pleti příval nové energie a znatelně ji omladí.

casmara goji

Maska ORANŽOVÁ
Vitamínová energizující maska pro všechny typy pleti, zvláště vhodná pro zesvětlující a protivráskovou péči. Díky vysokému obsahu přírodního vitamínu C získaného z pomerančů a kopru má silné rozjasňující, antioxidační a stimulační účinky. Vitamín C také výrazně podporuje tvorbu nového kolagenu.
Úžasné omlazení a nový příliv energie pro pleť s mírnými i výraznějšími známkami stárnutí. Zesvětlení pigmentových skvrn a celkové projasnění pokožky.

casmara oranz 

GOLD maska
Ne nadarmo přestavuje zlato symbol věčného mládí. Tato exkluzivní pleťová maska s obsahem prášku z 24-karátového zlata a minerálů intenzivně pokožku omlazuje, vyživuje a revitalizuje. Mikročástečky zlata pozitivně ovlivńují látkovou výměnu, zpomalují proces stárnutí a znatelné mírní jeho příznaky. Zlato podporuje okysličování buněk a jejich schopnost regenerace. Navíc je silným antioxidantem. Výtažek z mořských řas působí silným zvlhčujícím účinkem.
Kromě výrazného revitalizačního, regeneračního, omlazujícího a zpevňujícího účinku maska pokožku nádherně rozjasní a prozáří.

casmara gold

SKOŘICOVÁ maska
Pleťová maska poslední generace s tepelným efektem na bázi skořice a výtažků z mořských řas. Hlavním účinkem je prokrvení pleti, díky němu dochází k regeneraci kolagenových a elastinových vláknech a celkovému zpevnění pokožky obličeje. Díky lepšímu prokrvení je pokožka aktivovaná a stimulovaná i v nejhlubších vrstvách, lépe vyživená a prokysličená. Dochází k omlazení pleti zevnitř. Výtažky z mořských řas, bohaté na stopové prvky, pokožku hloubkově hydratují.
Vzhledem k tepelnému efektu nenanášíme tuto masku na oči ani na rty. Při aplikaci chráníme oči vatovými tampony.

casmara skorice

LIFTINGOVÁ maska
Zpevňující pleťová maska pro všechny typy pleti, zvláště pro ochablou, povadlou pokožku. Hlavní aktivní složka „kiwi“ je jedním z nejbohatších plodů na vitamín C. Kromě zesvětlujícího účinku stimule tvorbu nového kolagenu a elastinu, takže působí silným liftingovým a zpevňujícím účinkem. Kiwi je navíc vynikajícím zdrojem betakarotenů s výrrazným antioxidační m efektem.
Výrazné zpevnění a vypnutí pokožky s příznaky ochabování. Díky obsahu vitamínu C zároveň plet projasňuje.

casmara lifting

Maska REGENERÍN
Regenerační maska pro všechny typy pleti včetně té nejcitlivější. Vzhledem ke klidnícímu, regeneračnímu a relaxačnímu účinku je tato maska velmi vhodná po aplikaci exfoliantů včetně chemických peelingů.
Mírní podráždění, klidní pleť a výrazně ji regeneruje. Ideální pro relaxační ošetření.

casmara regene

Maska ZELENÝ ČAJ
Maska s lístky zeleného čaje pro všechny typy pleti, zvláště pak s příznaky stresu a předčasnému stárnutí nebo pro pokožku poškozenou vnějšími klimatickými vlivy. Polyfenoly a katechiny, obsažené v zeleném čaji, se vyznačují silnou antioxidační schopností, takže znatelné zpomalují stárnutí buněk.
Výrazně regeneruje poškozenou, unavenou a stresovanou pleť. Mírní známky předčasného stárnutí a preventivně působí proti vzniku nových. Klidní pleť, přináší relaxaci a celkový pocit pohody.

casmara zelena

Maska FIALOVÁ
Klidnící maska pro citlivou, podráženou a snadno reagující pleť. Vhodná i pro pokožku s příznaky kuperky. Obsažené výtažky z mořských řas dodávají pleti potřebnou hydrataci, výtažek z violky vonné ji zvláčňují a klidní.
Pleť je po ošetření zklidněná, mizí podráždění a začervenání. Maska přináší úžasný pocit komfortu a úlevy od příznaků podráždění. Pokožka získá zdravý vzhled, je hydratovaná a mladistvá.

casmara fialova

masky ucinky

Letní otevírací doba

Kubíčkova 8, Brno - Bystrc

Po - Čt

9:00 - 20:00

Pá 

9:00 - 18:00

So 10:00 - 14:00

Ne 13:00 - 17:00

tel. 539 011 144

mob. 773 900 822

Skype: hannah.bystrc

pouze pro zprávy

bystrc(@)beauty-zone.cz

 

Žarošická 24, Brno - Vinohrady

Po - Čt

9:00 - 20:00

Pá 

9:00 - 18:00

So 

10:00 - 15:00

Ne

14:00 - 20:00

Svátky 14:00-20:00

tel. 530 330 192

mob. 774 039 018

Skype: hannah.vinohrady

pouze pro zprávy

vinohrady(@)beauty-zone.cz 

Novinky na EMAIL

Virtuální prohlídka